м. Ромни, вул. Аптекарська, 10

7-10-09, 067-585-53-53, 095-585-53-53, 073-585-53-53 support@trkideal.com

Підключення Gigabit Ethernet

Для укладення договору необхідно:

1. Бути старше 18 років.

2. При укладенні договору необхідно мати при собі паспорт з реєстрацією за тією адресою, де підключатимуться послуги та ідентификаційний код.

3. Якщо будинок новий і не має прописки, то необхідно пред’явити документ, що засвідчує право власності на квартиру (договір про придбання, ордер з номером квартири і тому подібне).

4. У випадку, якщо квартира орендується, необхідний письмовий дозвіл власника квартири і копія його паспорта та ідентификаційного коду.

5. Якщо Ви переходите від іншого міського провайдера, то, щоб скористатися безкоштовним підключенням, необхідно пред’явити абонентський договір з цим провайдером.

 

Порядок підключення послуг:

1. Договір укладаеться в офісах компанії.

2. При укладенні договору необхідно сплатити в касу вартість підключення (якщо підключення не безкоштовне).

3. Також необхідно внести гроші на свій особовий рахунок (абонентська плата за один місяць або більше).

4. Після укладення договору наші працівники зв’яжуться з вами і обговорять дату підключення.

 

Підключення здійснюється по виділеній лінії. Від обладнання в під’їзді, чи від даху до Вашої квартири прокладається кабель («витая пара»). Якщо у Вас в квартирі вже є необхідна розводка, то кабель з’єднають з нашим в «щитку». Якщо ж розводки немає, то Вам відмотають кабель безкоштовно, щоб підключити один комп’ютер. Якщо потрібно підключити додаткові комп’ютери, то оплата здійснюється по тарифах на додаткові послуги.

Зверніть увагу, наші фахівці не виконують будівельно-монтажних робіт по укладанню кабелю в плінтуси, монтаж кабельних коробів, розеток, свердлінню міжкімнатних стін і тому подібне.

У вартість підключення входить налаштування з’єднання з Інтернет на одному комп’ютері. Налаштування другого і наступних комп’ютерів оплачується окремо.

Для доступу в Інтернет Ваш комп’ютер має бути обладнаний мережевим адаптером стандарту Ethernet, підтримувати швидкість передачі даних 10/100 або 1000 Мбіт/с. Практично у всіх комп’ютерах, вироблених протягом останніх 10 років, такий адаптер вбудований в материнську плату. Якщо у Вашому комп’ютері його все ж немає, то адаптер (карту) можна самому купити і самостійно встановити, або за додатковими розцінками Вам буде встановлена мережева карта нашими фахівцями.