м. Ромни, вул. Аптекарська, 10

7-10-09, 067-585-53-53, 095-585-53-53, 073-585-53-53 support@trkideal.com

Загальні питання

– Які швидкості Ви встановлюєте?

Ми підключаємо абонентів до мережі Інтернет на швидкостях до 250 Мбіт/с. Для доступу до внутрімережних ресурсів ми пропонуємо швидкості до 1000 Мбт/с.

– Як змінити тарифний план?

Для зміни тарифного плану Вам необхідно укласти Додаткову угоду в нашому офісі. Зміна тарифного плану проводиться тільки при наявності коштів на Вашому особовому рахунку в розмірі не менше підписки на тарифний план, що замовляється.

– В яких випадках компанія може припинити доступ до послуги?

Основною причиною припинення одержання послуги є відсутність коштів на рахунку абонента.

– Як вимірюється швидкість підключення?

Швидкість підключення вимірюється в бітах за секунду. Для перерахування швидкості в байти потрібно поточний показник розділити на 8 (1байт = 8біт). 1 Мегабіт = 1024 Кілобит. Тому: Швидкість 1 Мегабит/сек відповідає швидкості 128 Кілобайт/сек. (1024/8=128)

– Що таке трафік?

Трафік – це обсяг інформації, отриманий на Ваш комп’ютер і відправлений з Вашого комп’ютера в Мережу. Щораз, коли Ви переглядаєте www-сторінки, завантажуєте файл, переглядаєте фотографії або прослухуєте кліп з Інтернету – до Вас на комп’ютер надходить якийсь обсяг інформації, названий трафіком і вимірюваний у байтах (кілобайтах, мегабайтах).

– Чи можу я вести підрахунок трафіку на моєму комп’ютері?

Так, звичайно. Існує безліч програм підрахунку трафіку, що працюють з тією або іншою точністю. Ми протестували кілька таких програм, досить близькі до реальності значення показує, наприклад, програма DUMeter. Помітимо, що повної відповідності локальної статистики і статистики провайдера, швидше за все, не буде, однак Ви зможете використовувати отримані дані для приблизного аналізу ситуації.

– Трафік збільшується тільки при пересиланні, завантаженні файлів?

Ні. Трафік створюється не тільки при перекачуванні файлів. Будь-які ресурси мережі Інтернет, будь це www-сторінки, музика або відео, форуми, сервера новин, поштові сервера, Chat, ICQ і т.д. – усі вони при перегляді (використанні) на Вашому комп’ютері створюють визначений обсяг вхідного і вихідного трафіку.

– Чи буде впливати на зв’язок (швидкість) відстань між комп’ютером і Вашою станцією?

Ні. Для електромагнітного сигналу це не відстань. Топологія кабельної мережі така, що сигнал йде по оптиці практично до самих будинків, а це значить, що різного роду перекручування і перешкоди не повинні виникати. Єдине, що може вплинути на якість зв’язку – розведення усередині квартири або усередині під’їзду. Під час підключення технік завжди перевіряє якість зв’язку і при необхідності усуває причину несправності.

– Для чого потрібна реальна ІР-адреса?

Я хочу реальну ІР-адресу, як її отримати? Реальний IP необхідний для того, щоб приймати вхідні з’єднання з мережі Інтернет. Це Вам може знадобитися, якщо Ви хочете організувати в себе WEB (або який-небудь інший) сервер, доступний не тільки абонентам мережі ТРК “Ідеал”, але і всієї мережі Інтернет. Також, деякі додатки (деякі відеоконференції, деякі ігри) вимагають наявності реального IP. Або такий приклад – доступ до файлів на своїй машині через іншого провайдера (під час відпусткивідрядження і т.п.). Зараз ми надаємо статичні (реальні) IР. Ця послуга оплачується відповідно до тарифів. Для замовлення послуги Вам необхідно підійти в абонентський відділ.

УВАГА! Ваша безпека залежить від Вас самих! Переконайтеся, що у Вас налаштований брандмауер (він же Firewall). Переконайтеся, що у Вас обновлений антивірус. Будьте обережні. Ми не приймаємо претензій із приводу “зайвого” на Ваш погляд трафіку, що виник у результаті зараження Вашого ПК вірусом, або якої-небудь атаки на нього.

– Чому ви не гарантуєте швидкість в Інтернеті?

Ми не можемо гарантувати швидкість в Інтернеті. Інтернет – велика мережа, що складається з каналів з великою пропускною здатністю, каналів з низькою пропускною здатністю, серверів з високим завантаженням і низким. Тому, щоразу, коли у Вас повільно відкривається сайт, і Ви починаєте про себе або вголос називати свого провайдера (нас) різними недобрими словами, подумайте про те, де знаходиться той сайт, що Ви відкриваєте, і скільки сотень/тисяч/мільйонів чоловік на ньому зараз знаходиться одночасно з Вами.